Gym virtueel mee en houdt op een leuke manier contact met de kleinkinderen.
Uiteraard zijn als gevolg van het Coronavirus ook de gymnastiek bijeenkomsten op woensdagmorgen uitgesteld.
Onze leerkracht bij de gym Hanneke Bergsma heeft het initiatief genomen om 2 keer per week video oefeningen
te maken en te publiceren. Daar zijn we ontzettend blij mee.
Ze zijn geschikt voor iedereen, voor alle leeftijden, of u nu beperkingen heeft of niet en staan altijd beschikbaar om te doen.
Ook heeft Hanneke leuke challenges geschreven voor opa’s, oma’s met kleinkinderen.
Spelletjes die je met kleinkinderen kan doen, terwijl je voldoende op afstand blijft. Kijk er eens naar via de link.
Ook in Montfoort....
Het Knooppunt organiseert voor de leden op woensdagmorgen van 10.30 -11.30 een gymnastiekles in de grote zaal van de Antoniushof.
Hier kunt u uw stroeve ledematen op een gezellige en nuttige wijze weer losmaken en daardoor soepel bewegen.
De lessen worden gegeven door Wim van Beest, Hanneke Bergsma en Albert Jacobs, allen gediplomeerde gymleraren. Zij hebben ook veel ervaring met het geven van seniorengymnastiek.
Tijdens de lessen worden alle spieren aan het werk gezet en wordt er ook ontspannend met elkaar gesproken. Gezellig is het absoluut.
Wilt u eens komen kijken en een keer op proef meedoen? U bent welkom. De kosten zijn € 4,- per maand.
Let op: in de maanden juli en augustus zijn er geen lessen.
Meer informatie:
bij de penningmeester Konny van Meerkerk, tel 0348-474539 of
Chris Koetsier algemene zaken, tel. 0348-472022, email: elieschriskoetsier@hotmail.com
Uw docenten:


